Bərpaolunan və yaşıl enerji sahəsində Sinqapur şirkəti ilə əməkdaşlıq ediləcək
Üzeyir Hacıbəylinin klassik bəstələri İndoneziya radiodalğalarında səsləndirilib
KOBİA sədri Orxan Məmmədovun İndoneziyanın İqtisadi Məsələlər üzrə Əlaqələndirici Nazirliyinin İcmanın İqtisadi Gücləndirilməsi və Sahibkarlıq üzrə direktoru Chairul Salehlə görüşü
20 sentyabr 2023
No:507/23, Fransa Avropa və Xarici İşlər Nazirliyinin Qarabağ bölgəsində qeyri-qanuni yerləşmiş erməni silahlı qüvvələrinin təxribatlarına qarşı cavab tədbirləri barədə qəbulolunmaz bəyanatına dair şərh
No:505/23, Azərbaycan Respublikasının Qarabağ bölgəsində qeyri-qanuni yerləşmiş erməni silahlı qüvvələrinin təxribatlarına qarşı cavab tədbirləri barədə bəyanat
No:504/23, Xocavənddə mina terroru nəticəsində mülki şəxslərin və Daxili İşlər Nazirliyinin əməkdaşlarının həlak olması barədə mətbuat məlumatı
Azərbaycan Ombudsmanı tərəfindən Birinci Qarabağ müharibəsi dövründə itkin düşmüş azərbaycanlılarla bağlı hesabat hazırlanıb