AZƏRTAC ilə Filippinin PNA informasiya agentliyi arasında əməkdaşlıq müqaviləsi imzalanıb
Şuşada keçirilən Qlobal Media Forumu çərçivəsində Azərbaycan Dövlət İnformasiya Agentliyi (AZƏRTAC) ilə Filippinin PNA informasiya agentliyi arasında əməkdaşlıq haqqında müqavilə imzalanıb.
Sənədləri AZƏRTAC-ın İdarə Heyətinin sədri Vüqar Əliyev və PNA-nın Xəbər və informasiya bürosu direktorunun müavini Lee Ann Pattugalan imzalayıblAr.
Müqavilə gündəlik xəbər mübadiləsi, əməkdaşların qarşılıqlı səfərlərinin təşkili və birgə informasiyaların hazırlanmasında dəstəyin göstərilməsini nəzərdə tutur.
Xatırladaq ki, AZƏRTAC və Filippinin PNA informasiya agentliyi arasında ilk dəfədir əməkdaşlıq müqaviləsi bağlanır.

electronic queue portal
Information on visa procedures for foreigners and stateless persons arriving to the Republic of Azerbaijan in connection with 2024 Formula 1 Azerbaijan Grand Prix
The delegation of Syarif Hidayatullah Jakarta State Islamic University had a meeting at the Azerbaijan Institute of Theology...
The 3rd International Conference On Mine Action "Mitigating environmental impact of landmines: resource mobilization for safe and green...
NEWS
2023-07-24
The Azerbaijan State News Agency (AZERTAC) and the Philippines News Agency (PNA) have signed a cooperation agreement on the sidelines of the Shusha Global Media Forum in Shusha, Azerbaijan on July 22, 2023